Przerwa w realizacji zamówień

Zimowa przerwa w realizacji zamówień już wkrótce.  Od 15 stycznia do 19 stycznia nie będziemy wysyłać zamówień. Będzie można składać zamówienia, na emaile będziemy odpowiadać.

Od poniedziałku, 22 stycznia wznowimy wysyłkę zamówień, w kolejności ich składania. Przed przerwą, ostatnie zamówienia, wyjdą w piątek 12-go stycznia.

Ostatni dzień wysyłki – piątek 12-go

Jeśli złożysz zamówienie w piątek to terminy wysyłek wyglądają następująco:

  • DHL: odbiera od nas przesyłki ok 14:45-15:00. Zamówienia złożone/opłacone po tym terminie na pewno zostaną wysłane dopiero po przerwie. Jeśli złożysz zamówienie przed 14:00 to postaramy się je wysłać w piątek, ale to wszystko będzie zależało od tego ile zamówień będzie. Z oczywistych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować że zamówienie z 14:00 w piątek uda się wysłać
  • InPost: przesyłki kurier odbiera od nas ok 14:30. Ale tutaj jest jeszcze rezerwa w postaci Paczkomatów. Jeśli złożysz zamówienie w piątek popołudnie, to postaramy się jeszcze je spakować i wysłać przez paczkomat w piątek wieczór lub sobotę rano. Ale znowu – nie możemy dać gwarancji że będzie miejsce w paczkomacie… To znaczyć będzie nadanie jej dopiero po przerwie
  • Poczta Polska: przesyłki pocztą nadajemy zwykle koło 20:00 więc zamówienia złożone i opłacone do 18:00 w piątek, powinny zostać wysłane jeszcze przed przerwą.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.