Wygrali w Polsce, pomóż wystartować za wielką wodą!

omeGANG to drużna z białostockiego I LO, która jakiś czas temu zwróciła się do Nettigo z prośbą o pomoc w przygotowaniu do polskiego finału Destination Imagination. I, gratulujemy sukcesu drużynie, która zakwalifikowała się do finału w USA!

W ramach polskiego finału, sprzęt uzyskany od nas, omeGANG wykorzystał do realizacji otrzymanego zadania, czyli budowy flippera. Zadanie dokładniej polegało na zbudowaniu:

Flippera, który będzie poruszał piłką przez jak najdłuższy czas oraz stworzenie historii powiązanej z jego działaniem. Flipper musiał się składać z 3 modułów różniących się od siebie metodami technicznymi wykorzystanymi do ich działania. Państwa części okazały się niezbędne do tych modułów, które choć trochę opierały się na elektronice. Ostatecznie nasz Flipper został bardzo wysoko oceniony, zarówno za czas poruszania piłki, jak i różnorodność metod technicznych.

Jednak to nie koniec historii. Otóż, wygrana w polskim finale daje prawo udziału w finale globalnym, który odbędzie się pod koniec maja tego roku, w USA. Związane jest to z dużymi kosztami. Nettigo zwykle może pomóc zespołom takim jak omeGANG poprzez darowiznę nieco sprzętu, którym handlujemy. Jesteśmy jednak niewielką firmą i nie bardzo mamy możliwość większego wsparcia finansowego na tym etapie.

Jednak, wierzymy w nettigową społeczność! omeGANG założył zbiórkę na organizację wyjazdu do USA, a my mamy swoją skarbonkę na zrzutka.pl!

Zapraszam i zachęcam wszystkich do wsparcia młodzieży! Nasza skarbonka: https://zrzutka.pl/95jhvx/s/nettigo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.