Arduino Starter Kit

Od kilku dni dostępny jest w naszym sklepie długo oczekiwany Arduino Starter Kit. Jest to zestaw all-in-one, kierowany do początkujących, nie mających doświadczenia w elektronice.

Co jest w środku?

Arduino, kabel, USB, płytka stykowa 830 otworów, kable do płytek stykowych. Dodatkowe elementy: 10 diod LED z rezystorami, rezystory 2k2, czujnik temperatury, fotorezystor, buzzer, dwa przyciski, rejestr przesuwny.

Jaki jest cel?

Zestaw startowy jest pomyślany jako materiał do zrobienia pierwszego kroku w stronę elektroniki – czyli nauczenia się podstawowych praw i zdobycie pierwszych doświadczeń.

Nie ukrywamy, że skład zestawu będzie ewoluował tak aby jak najlepiej służył realizacji celu, czyli wprowadzenia w świat elektroniki. Czekamy na wasze opinie na temat składu zestawu – co warto byłoby ulepszyć – dodać, usunąć?

Jednocześnie na blogu StarterKit wprowadzamy tag ‘starter-kit’, którym oznaczać będziemy projekty, które można zrealizować z wykorzystaniem zestawu.

Zapraszamy – zestaw startowy Arduino Starter Kit w cenie 172 PLN brutto już jest dostępny!

Aktualizacja
Po uzyskaniu pierwszych opinii na temat Starter Kitu zmodyfikowaliśmy nieznacznie zawartość Starter Kitu. Dodatkowo dołożyliśmy 5 rezystorów 10k oraz tranzystor 2N2222 lub jego odpowiednik. Cena zestawu – bez zmian. Do osób które zakupiły już Arduino Starter Kit wyślemy dodatkowe elementy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.