W czwartek święto Bożego Ciała i oczywiście wtedy mamy wolne. Ale w piątek będziemy wysyłać zamówienia. Jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o odbiór paczek – mamy nadzieję, że poważnych zakłóceń nie będzie, ale na pewno będziemy mieli krótszy czas na spakowanie zamówień.
Uda się spakować to co zostanie opłacone przez PayU/PayPal w czwartek i piątek rano, bo przelewy w piątek przyjdą za późno – kurierzy w takie dni mają mniej pracy i zwykle wcześniej odbierają paczki.
