Przerwa wakacyjna na Nettigo


UAKTUALNIENIE: wznawiamy wysłkę od 20.07

Jeśli obserwowaliście ostatnio to co się u nas dzieje, to wiecie, ze 2-3 tygodnie temu nastąpiła mała katastrofa. Jako, że w tej chwili fizycznie na miejscu pracuję sam (plus parę osób współpracujących zdalnie) takie unieruchomienie musiało wpłynąć na działalność Nettigo.

Udało się uruchomić wysyłkę zamówień, ale osoba, która się tym zajęła wyjeżdża na najbliższe dwa tygodnie. Dlatego od 9.07 do 21.07 nie będzie normalnej wysyłki zamówień.

Co w takim razie będzie?

Możesz przyjąć, że zamówień generalnie nie będziemy wysyłać. Wysyłać będziemy jedynie zamówienia hurtowe oraz sprawy pilne. Ale, wszystkie pilne rzeczy do wysłania, które musisz dostać w tych dniach uzgodnij najpierw z nami telefonicznie (508 148 231) lub emailem.

Jako, że nie ma szans na to bym wszedł na piętro, gdzie jest nasz magazyn, wszelkie przygotowanie zamówień będzie baaardzo utrudnione.

Po 15.07 mój gips powinien zostać skrócony. Mam nadzieję, że zwiększy to moje możliwości poruszania się. Czy nie są to płonne nadzieje przekonam się dopiero za jakiś tydzień.

Jeśli planujesz zamówienie u nas, to zamówienia złożone i opłacone do piątku (7.07) zostaną wysłane najpóźniej w piątek. Zamówienia złożone później będą realizowane na pewno po 21.07. Jeśli pojawią się możliwości by zacząć wcześniej wysyłać, to zrobimy to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.