Nowe produkty

Rozpoczynamy nową świecką tradycję: otóż będziemy cyklicznie pisać o nowych produktach w naszej ofercie. Oto kilka z nich:

1. Czytnik kart SD i microSD w formie shieldu na Arduino: http://nettigo.pl/products/714

image

Shield posiada złącze kart SD, ale dzięki dołączonemu konwerterowi możemy podłączyć do niego równiez karty microSD. Shield jest kompatybilny z biblioteką SD dostarczaną z Arduino IDE.

2. Kieszonkowy oscyloskop cyfrowy – jeden kanał: http://nettigo.pl/products/713

image

Duży i czytelny ekran to jedna z podstawowych zalet tego oscyloskopu. Inną zaletą jest cena – niska w porównaniu z cenami profesjonalnych oscyloskopów.

3. Taśma LED RGB: http://nettigo.pl/products/662

image

Taśma sprzedawana na metry. Dzięki zastosowaniu diod o dużej jasności i możliwości sterowania każdego koloru oddzielnie idealnie nadaje się do zastosowań tam, gdzie zależy nam na regulacji oświetlenia (np. jako oświetlenie akwarium bądź terrarium). Co najważniejsze – jest wodoodporna.

4. Miniaturowy Dongle WiFi N dla Raspberry Pi: http://nettigo.pl/products/721

image

Bardzo przydatna rzeczy, jeżeli chcemy podłączyć nasze Raspberry Pi (albo inny mini-komputer) do sieci. Moduł obsługuje standardy B, G i N.

5. PN532 NFC Breakout: http://nettigo.pl/products/724

image

Moduł PN532 jest jednym z najbardziej popularnych modułów NFC, które można spotkać w telefonach lub innych urządzeniach wyposażonych w NFC. PN532 umożliwia odczyt/zapis tagów, kart NFC oraz komunikacje pomiędzy telefonami. Jeśli rozpoczynasz przygodę z NFC ten moduł nada się do tego idealnie.

Wszystkie nowe produkty z nasze oferty możesz znaleźć na stronie: http://nettigo.pl/products/recently_added Jest ona też dostępna w formie danych RSS do waszego ulubionego czytnika.

Artur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.