Ograniczenia w wysyłce – 23-27 I

Uaktualnienie z dnia 20 I
Udało się uruchomić plan awaryjny i głównie ograniczenia dotkną wysyłkę kurierem. Szczegółowy harmonogram:

  • poniedziałek 23 I – wysyłka bez zamówień z dostawą kurierem zarówno zwykłe i pobraniowe. Inaczej mówiąc – tylko Poczta i Paczkomaty.
  • wtorek, środa – normalna wysyłka wszystkich przesyłek
  • czwartek, piątek – poczta normalnie, kurierem – nie wiadomo czy się uda nadać przesyłki. Inaczej mówiąc – Poczta i Paczkomaty – tak, UPS – może.

Jeżeli zależy Wam na wysyłce w drugiej połowie tygodnia, to wybierzcie dostawę pocztą.

Oryginalny wpis:

Nie planowaliśmy przerwy ale wygląda na to, że jednak w nadchodzącym tygodniu wysyłka zamówień nie będzie się odbywała normalnie.

Nie jest to jeszcze przesądzone, ale na chwilę gdy piszę te słowa najprawdopodobniej w poniedziałek i wtorek (23-24 I) nie będzie żadne zamówienie wysłane. W środę 25 I rozpocznie się wysyłanie zamówień, ale najprawdopodobniej dopiero późnym popołudniem. Znaczy to że w środę jeszcze przesyłki kurierskie nie będą nadawane, zaczniemy od przesyłek pocztowych.  Od czwartku, 26-go przesyłki  będą realizowane wg kolejności opłacania zamówienia.

Mam nadzieję, że do piątku uda się wysłać wszystkie przesyłki.

Za zamieszanie przepraszam, wszystko wskazywało na to, że nie będzie takiej konieczności. Ten wpis będzie uaktualniany na bieżąco, jeżeli będą jeszcze jakieś zmiany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.