Ważne – terminy realizacji zamówień

Zawsze staraliśmy się wysyłać zamówienia jak najszybciej, najlepiej jeszcze tego samego dnia którego zostały opłacone.

Ze względów organizacyjnych (liczba zamówień wciąż wzrasta) musimy to nieco usystematyzować i w przy naszych obecnych możliwościach przerobowych oznacza to, że:

  • przesyłki kurierskie opłacone (i pobraniowe realizowane przez UPS a nie Pocztę) do 13 będziemy starać się wysłać jeszcze tego samego dnia
  • zamówienia wysyłane pocztą będą pakowane popołudniu i wysyłane następnego dnia rano (lub jeżeli będzie taka możliwość jeszcze tego samego dnia wieczorem)
  • po weekendzie pakujemy najpierw przesyłki kurierskie z weekendu, potem pocztowe z weekendu, następnie kurierskie z poniedziałku i na końcu resztę pocztowych. Znaczy to, że zamówienie złożone i opłacone w poniedziałek rano, z dostawą kurierem może być wysłane dopiero we wtorek. Zależy to od ilości przesyłek z weekendu

Zbliżają się święta, co zwykle oznacza więcej zamówień, zarówno na Nettigo, jak i większe obciążenie u doręczycieli. Przekłada się wszystko razem na dłuższy czas realizacji i dostawy zamówień. Proszę mieć to na uwadze planując zakupy w ciągu najbliższego miesiąca.

A jak już o świętach mowa – do każdego zamówienia dołączamy drobniutki upominek w świątecznym klimacie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.